RynekNC.pl

Blog o Nowych Technologiach i Biznesie

Finanse

Modele Volkswagena w korzystnym leasingu

Modele Volkswagena w korzystnym leasingu

Niemiecka marka Volkswagen ma swoją tradycję od prawie stu lat – to od roku 1931 zaczęły się projekty nad wygodnym i solidnym samochodem dla większego grona odbiorców. W wyniku tych prac powstał tzw. Garbus, a z czasem także inne modele. Niemieckie samochody tej marki odznaczają się solidnością, precyzją i trwałością – nic więc dziwnego, że wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.

Nowy Volkswagen w leasingu 

Volkswageny to samochody, które cieszą się popularnością wśród prywatnych osób, a także firm, które widzą w nich solidne i ekonomiczne samochody idealnie wpisujące się w potrzeby przedsiębiorstwa. Aby wybrany samochód marki Volkswagen zasilił flotę firmowych samochodów, to można skorzystać z co najmniej kilku rozwiązań, w tym przede wszystkim leasingu. VW leasing to długoterminowa dzierżawa, z której mogą skorzystać zarówno prywatne osoby, jak i przedsiębiorstwa. Polega ona na długoterminowymi wynajmie dowolnego samochodu, w wyniku której leasingobiorca ponosi z góry określone comiesięczne raty – sprawdź sam na: https://kalkulator.vwbank.pl/vw_leasing 

Jakie modele Volkswagena można wziąć w leasing?

 VW leasing to tak naprawdę nieograniczone możliwości, ponieważ chodzi przede wszystkim o to, aby wziąć w leasing taki samochód, który będzie najlepiej wpisywał się w osobiste preferencje lub firmowe potrzeby. Mogą więc być to najbardziej popularne modele takie jak Golf, Passat Variant, Polo, Tiguan czy T-Roc, ale również te mniej popularne. Ponadto VW leasing to także samochody dostawcze, które wydajnie i długo pracują dla wielu firm z różnych branż. Oczywiście model, a więc także cena samochodu, będzie mieć wpływ na wysokość comiesięcznej raty, dlatego warto już wcześniej skorzystać z możliwości kalkulatorów, które wyliczą, z jakimi kwotami będziemy musieli się zmierzyć. 

Korzystny VW leasing 

Comiesięczna rata to obciążenie zarówno dla domowego, jak i firmowego budżetu, dlatego warto zapoznać się szerzej z ofertą leasingową i wybrać taką, która będzie dla nas najkorzystniejsza. Wysokość raty zależna jest od wielu czynników, w tym również modelu Volkswagena i jego ceny oraz czasu trwania umowy dzierżawy. Na jej wysokość wpływ ma również ewentualna wplata własna. VW leasing to liczne zalety – nie musimy się martwić serwisowaniem pojazdu i niespodziewanymi usterkami, ponieważ są one obowiązkiem właściciela pojazdu, czyli leasingobiorcy. Również wszelkie formalności ograniczone są do minimum. Ponadto większość leasingów daje także możliwość wykupu samochodu po wygaśnięciu umowy w korzystnej cenie, co zazwyczaj określane jest już przy jej zawieraniu.

Udostępnij